Кошик
584 відгуків
+380
63
989-66-40

Під час роботи з електронікою часто в нагоді стають різноманітні вимірювальні прилади. Широкий ряд таких подань на цій сторінці. Це комплектуючі, які покликані убезпечити ваші розробки, а також ваше здоров'я, наприклад, від електричного струму, вогню чи газу. Також ними можна послуговуватися, щоб перевірити справність виконаної роботи. Нарешті, для деяких видів процесів необхідні певні особливі умови, перевірити відповідність яких також можна завдяки цим приладам.

 

Асортимент вимірювальніх датчіків

 

У асортименті наступні датчики для вимірювання:

• Температури, вологості, тиску.

Точно визначають вищезазначені показники навколишнього середовища, але мають мале енергоспоживання. Діапазон температур: 0-50C (+/- 2C),вимірюваної вологості: 20-90% RH (+/- 5% RH).

• Струму і напруги.

Діапазоном вимірювань від 0 до 20А.

• Освітлення, газу, вогню

Датчик газу дозволяє виявляти наявність у навколишньому повітрі вуглеводневих газів (пропан, метан, н-бутан), дмитра (зважені частинки, які є результатом горіння), водню. Датчик полум'я служити для виявлення відкритого вогню.

• Звуку та вібрацій.
• Акселометри, гіроскопи.
• Датчики руху, відстані.

 

Прилади та комплектуючі для електророзробок

 

Інтернет-магазині "DiyLab" надасть вам детальну консультацію про комплектуючі для електророзробок. Ви можете замовити усі необхідні вимірювальні прилади та датчики для безпечної та комфортної роботи. Ми чекаємо на ваш дзвінок!

Датчики

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 ... 4