Кошик
584 відгуків
+380
63
989-66-40

На цій сторінці представлені одні з найважливіших компонентів, які дозволяють роботові радіоелектроніки – двігуні. Найсучасніші розробникі використовують саме сервопроводи та крокові двігуні. Адже вони пропонують кращі показники з мінімальними витратами на обслуговування.

 

Інноваційні крокові двігуні та компоненти для радіоелектроніки

 

Що робить крокові двігуні такими популярними серед розробників, і чого неможливо досягти з двигунами інших типів? По-перше, це надійність. По-друге, на відміну від колекторного двигуна, він практично не збільшує рівень паразитних електромагнітних радіоперешкод. А це важливо для цілого ряду практичних застосувань через відсутність рухомого контакту струмознімача.

У нашому інтернет-магазині ви також зможете придбати компоненти для крокового двигуна та радіоелектроніки:

• Окремі драйвери.
• Мікросхеми драйверів.
• Кроковий двигун з вмонтованим драйвером.

 

Малогабаритні додаткові сервопривідні двігуні з контролером

 

Сервопривід – це додатковий двигун для дистанційного автоматичного керування або регулювання машин, апаратів, закривання і відкривання засувок, клапанів тощо. Сучасні сервоприводи працюють у поєднані з контролером. Ці прилади ви також можете замовити в нашому магазині.

"DiyLab" – команда професіоналів своєї справи, які проконсультують вас та порадять тільки найкращу продукцію для радіоелектроніки!

Сервоприводи, крокові двігуні, контролери

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2