Кошик
584 відгуків
+380
63
989-66-40

На цій сторінці представлена новинка на базі технології Intel ® Quark з форм-фактором карт пам'яті SD. За допомогою інноваційної вмонтованої технології тепер інформацію можна передавати без зайвих дротів та кабелів.

 

Intel ® Edison — оперативний міні-комп'ютер

 

Але це жодним чином не погіршило фунціонал міні-комп'ютера Intel® Edison. Він так само може підтримувати різноманітні операційні системи. Натомість, розробникам стало значно простіше та практичніше створювати продукт. Також на цій сторінці ви можете знайті додаткові деталі: 70-контактий роз'єм плати та розширення від DFRobot та Romeo .
Величезна кількість технологій у мініатюрному корпусі:

• Працює на двоядерному процесорі.
• Інтегрований Wi-Fi та Bluetooth.
• 70-контактні роз'ясненнями об'єми.

 

Деталі для міні-комп'ютера Intel ® Edison

 

У нашому інтернет-магазині "DiyLab" ві зможете замовити цей міні-комп'ютер та комплектуючі деталі до нього. Телефонуйте якнайшвидше, оббирає прилади, а ми оперативно доставимо їх. Intel® Edison – це обчислювальна платформа, яка змінить ваш погляд на вбудовану електроніку!

Міні-комп'ютерній комп'ютері Intel® Edison

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
Intel ® Edison — комп'ютер на базі технології Intel ® Quark з форм-фактором карт пам'пам'яті SD. Новинка має вбудовані технології бездротової передачі інформації, підтримує різні операційні системи, представлена на ринку влітку 2014. За допомогою цього рішення розробникі і підприємці зможуть оперативно створювати свою власну продукцію