Корзина
544 отзыва
+380
63
989-66-40
  • picture 1

Для тих, хто цінує чистий звук та якісну музику, хто працює над розробкою програвача чи підсилювача ця сторінка стане в нагоді! До вашої уваги тут зібрані найкращі зразки сучасних комплектуючих у аудіосфері електроніки.

 

Укомплектовані підсилювачі для програвання музики

 

Ми пропонуємо вам готові прилади, які підійдуть для системи програвання музики в автомобілі, мотоциклі чи скутері. Також ви можете встановити їх для програвання аудіо файлів з ПК. Компактний дизайн і простота в установці, ідеально підходить для підвищення якості відтворення стерео звуку. А для ще більшої зручності наявний слот для microSD-флеш та прочитання найпопулярніших форматів - WAV і AD4 (аналог mp3). Керувати підсилювачем можна за допомогою мікроконтролера чи кнопковим способом. Розміри та потужності в асортименті.

 

Аудіо модулі для відтворення та запису звуку

 

На цій сторінці також представлені різні модулі для відтворення та запису звуку. Функціональні та з здатні працювати з великим об’ємом інформації, їх без проблем можна встановити в аудіоплеєр. Керування також можна здійснювати через мікроконтролер. Також тут ви знайдете різні модулі генератора сигналів прямого синтезу DDS.

Інтернет-магазин "DiyLab" слідкує за останніми розробками електроніки та музичної сфери зокрема. З професійними аудіо комплектуючими програвання та насолода від звуку буде ще вищою! Раді вам у цьому посприяти!

Підсилювачі, аудіо модулі

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:
1 2